Leśnictwa Leśnictwa

Rudzki Most

Leśniczy Andrzej Pieczka Podleśniczy Grzegorz Szpajda tel.: 694473890
52 3349829; 600327905

Świt 1

89-510 Bysław

andrzej.pieczka@torun.lasy.gov.pl

 

                                            

Skrajna

Leśniczy Włodzimierz Michałek Podleśniczy Adam Glama
52 3349815; 608019315

Skrajna

89-511 Cekcyn

wlodzimierz.michalek@torun.lasy.gov.pl

 

 

 

Świt

Leśniczy Dariusz Pril Podleśniczy Hubert Jóźwiak tel.: 694473893
600327096

tymczasowa siedziba:

Żółwiniec 2

89-520 Gostycyn

dariusz.pril@torun.lasy.gov.pl

Żalno

Leśniczy Przemysław Podlewski Podleśniczy Filip Stypułkowski Podleśniczy Jagoda Cemka
600326049

tymczasowa siedziba:

Rudzki Most

ul. Sambora I nr 12

89-500 Tuchola

przemyslaw.podlewski@torun.lasy.gov.pl

Żółwiniec

Leśniczy Olgierd Wąśniewski Podleśniczy Paweł Wesołowski tel.: 600326971
52 3342105; 694473894

Żółwiniec 1

89-520 Gostycyn

olgierd.wasniewski@torun.lasy.gov.pl

Żółwiniec Szkółka

Leśniczy Mirosław Kletkiewicz Podleśniczy Patryk Bośko tel.: 600327402
52 3342104; 600326454

Żółwiniec 2

89-520 Gostycyn

miroslaw.kletkiewicz@torun.lasy.gov.pl

Jeziorno

Leśniczy Dariusz Augustyński
52 3361076; 600327911

 

Jeziorno

89-530 Śliwice

dariusz.augustynski@torun.lasy.gov.pl

Kiełpiński Most

p.o. leśniczego Artur Cissewski tel.: 660647856 Podleśniczy Agnieszka Gliniecka tel.: 600325572
52 3343499

 

Okiersk

89-511 Cekcyn

artur.cissewski@torun.lasy.gov.pl

Plaskosz

Leśniczy Grzegorz Rezmer
52 3343412; 600326443

Plaskosz 1

89-511 Cekcyn

 

grzegorz.rezmer@torun.lasy.gov.pl

Szczuczanek

Leśniczy Henryk Kortas
52 3361094; 694473891

 

Szczuczanek

89-511 Cekcyn

henryk.kortas@torun.lasy.gov.pl

Wrzosowisko

Leśniczy Szymon Bauza
52 3361024; 662016270

Wrzosowisko

89-511 Cekcyn

szymon.bauza@torun.lasy.gov.pl

Wymysłowo

Leśniczy Janusz Sala Podleśniczy Dawid Szpajda
52 3343798; 600327190

Wymysłowo 3

89-500 Tuchola

janusz.sala@torun.lasy.gov.pl

Wypalanki

Leśniczy Stanisław Kolc Podleśniczy Adam Rezmer
52 3361097; 600327078

Wypalanki

89-505 Małe Gacno

stanislaw.kolc@torun.lasy.gov.pl