Leśnictwa Leśnictwa

Rudzki Most

Leśniczy Andrzej Pieczka Podleśniczy Grzegorz Szpajda tel.: 694473890
52 3349829; 600327905

Świt 1

89-510 Bysław

andrzej.pieczka@torun.lasy.gov.pl

 

                                            

Skrajna

Leśniczy Włodzimierz Michałek Podleśniczy Adam Glama, tel.: 664 973 251 Podleśniczy Marta Pankau
52 3349815; 608019315
 

Skrajna

89-511 Cekcyn

wlodzimierz.michalek@torun.lasy.gov.pl

 

 

 

Świt

Leśniczy Dariusz Pril Podleśniczy Hubert Jóźwiak tel.: 694473893
52 3343720; 600 327 096
 

Świt 2

89-500 Tuchola

dariusz.pril@torun.lasy.gov.pl

Żalno

Leśniczy Przemysław Podlewski tel.: 600326049 Podleśniczy Filip Stypułkowski Podleśniczy Sergii Mykhalchenko tel.: +48 882 437 340

tymczasowa siedziba:

Rudzki Most

ul. Sambora I nr 12

89-500 Tuchola

przemyslaw.podlewski@torun.lasy.gov.pl

Żółwiniec

Leśniczy Olgierd Wąśniewski Podleśniczy Paweł Wesołowski tel.: 600326971
52 3342105; 694473894
 

Żółwiniec 1

89-520 Gostycyn

olgierd.wasniewski@torun.lasy.gov.pl

Żółwiniec Szkółka

Leśniczy Mirosław Kletkiewicz Podleśniczy Dorota Piątkowska tel.: 600948773
52 3342104; 600326454

Żółwiniec 2

89-520 Gostycyn

miroslaw.kletkiewicz@torun.lasy.gov.pl

Jeziorno

Leśniczy Dariusz Augustyński
52 3361076; 600327911
 

 

Okoniny 23

89-530 Śliwice

dariusz.augustynski@torun.lasy.gov.pl

Kiełpiński Most

Leśniczy Artur Cissewski tel.: 660647856
52 3343499
 

 

Okiersk 16

89-511 Cekcyn

artur.cissewski@torun.lasy.gov.pl

Plaskosz

Leśniczy Grzegorz Rezmer
52 3343412; 600326443

Plaskosz 1

89-511 Cekcyn

 

grzegorz.rezmer@torun.lasy.gov.pl

Szczuczanek

Leśniczy Henryk Kortas Podleśniczy Agnieszka Gliniecka, tel.: 600 325 572
52 3361094; 694473891
 

 

Szczuczanek

89-511 Cekcyn

henryk.kortas@torun.lasy.gov.pl

Wrzosowisko

Leśniczy Szymon Bauza Podleśniczy Julia Wamke-Stypułkowska, tel.: 600 327 149
52 3361024; 662016270

Wrzosowisko 1

89-511 Cekcyn

szymon.bauza@torun.lasy.gov.pl

Wymysłowo

Leśniczy Janusz Sala Podleśniczy Dawid Szpajda, tel.: 606713415
52 3343798; 600327190
 

Wymysłowo 3

89-500 Tuchola

janusz.sala@torun.lasy.gov.pl

Wypalanki

Leśniczy Stanisław Kolc
52 3361097; 600327078
 

Wypalanki

89-505 Małe Gacno

stanislaw.kolc@torun.lasy.gov.pl